Komunikat w sprawie Szpitala Kieleckiego

Kielce, dodano 28 Lipiec 2011 13:49:13
Tagi: szpital

Oświadczenie marszałka Adama Jarubasa, po spotkaniu z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim dotyczącym przejęcia przez Samorząd Województwa Szpitala Kieleckiego.

Marszałek Adam Jarubas:  - Zaproponowałem Panu Prezydentowi przejęcie szpitala w dwóch formach: samego przedsiębiorstwa lub całej spółki, czyli takiej, jak przewidywała to uchwała Rady Miasta. Pan Prezydent uznał jednak, że chce kontynuować proces prywatyzacji Szpitala Miejskiego. Stwierdził też, że do sprawy przejęcia przez Samorząd Województwa może ewentualnie wrócić, gdyby ten proces się nie powiódł.  Ubolewam nad tym, że pan Prezydent nie przyjął naszej propozycji i uznał prywatyzację za optymalne rozwiązanie problemów kieleckiej placówki. Moim zdaniem utrzymanie Szpitala Miejskiego w formie publicznej, z funkcjonującym w placówce oddziałem internistycznym, byłoby najlepszym rozwiązaniem zarówno dla mieszkańców Kielc, jak  i całego regionu. Nadal też – niezależnie od stanowiska Pana Prezydenta - podtrzymuję ofertę Samorządu Województwa dotyczącą przejęcia od Gminy Kielce Szpitala Miejskiego.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach

Komentarze

If you're lokinog to buy these articles make it way easier.

Birdie | 24 Grudzień 2011 12:15:28

qem87o , [url=http://ppoankrlsfsi.com/]ppoankrlsfsi[/url], [link=http://hdieyhizqixk.com/]hdieyhizqixk[/link], http://zbmagnnngxgp.com/

mapzwbnj | 25 Grudzień 2011 13:33:57

qlWfu1 <a href="http://yoqtdzyrmrhg.com/">yoqtdzyrmrhg</a>

tuozown | 26 Grudzień 2011 18:09:00

Autor:

captcha

Liczba wyświetleń: 576
Średnia ocen: 0 (ocen: 0)

Powiązane zdjęcia



Autor artykułu

daro

daro
Dołączył: 29 Czerw 2011
Artykuły: 275

Inne artykuły użytkownika

Podobne artykuły